Radiatorinis šildymas

Atgal

Dėl savo paprastumo labiausiai paplitęs ir puikiai pažįstamas, bet kartu su naujausiomis technologijomis tobulėjantis radiatorinis šildymas nesitraukia iš populiariausių šildymo būdų sąrašo viršūnės. Radiatorių rūšys: plokštiniai (plieno), sekcijiniai (ketaus, aliuminio), kombinuoti (aliuminio ir plieno). 

Radiatorinio šildymo privalumai:

  • Paprastas funkcionavimas: katile pašildytas vanduo arba antifrizas juda vamzdynu prie radiatoriaus, kuris spinduliuoja šilumnešio akumuliuotą šilumą;
  • Kuriama daug naujų radiatorių tipų, technologinių ir inžinierinių sprendimų, kurie radiatorinį šildymą daro vis ekonomiškesnį, saugesnį, paprastą naudoti ir labai ilgaamžišką;
  • Galima greitai keisti patalpų temperatūrą;
  • Prie radiatorinio šildymo gali būti derinami kiti šildymo šaltiniai. Pavyzdžiui, dabar dažnai įrengiamas ir radiatorinis, ir grindinis šildymas.

Jeigu nusprendėte įsirengti radiatorinį šildymą, susisiekite su mumis.

Pakonsultuosime, kuri radiatorinio šildymo sistema geriausiai atitiktų Jūsų poreikius. Taip pat parengsime projektą, atliksime komplektavimo ir montavimo darbus. Patarsime, kaip sistemą prižiūrėti, suteiksime profilaktinės patikros ir remonto paslaugas.

 

Faktai apie mus

Kuo mes galime pasigirti?

36
Darbuotojai Profesionalūs bei kvalifikuoti specialistai
87
Tiekėjai Naudojamos tik kokybiškos ir laiko patikrintos medžiagos
1500
Įgyvendintų projektų Visi inžinerinių sistemų sprendimai vienoje vietoje

Plačiau