Grindinis šildymas

Atgal

Pritaikius šiuolaikinius technologinius sprendimus kuriamos grindinio šildymo sistemos nebėra naudingos tik tam, kad ir šaltuoju sezonu namuose būtų malonu vaikščioti basomis. Šios sistemos tapo lygiavertėmis šildymo sistemomis, kaip ir kiti patalpų šildymo būdai.

Grindyse integruotomis sistemomis patalpos paprastai šildomos naujuose arba renovuotuose namuose. Įvertinsime ir patarsime ar Jūsų patalpose toks šildymo būdas būtų optimalus ir kaip geriausia jį įrengti. Paruošime reikalingą šildymo sistemos projektą, vamzdžių klojimo schemą, o tuomet atliksime visus montavimo ir įrengimo darbus. 

Grindinio šildymo privalumai: 

  • Užtikrinama tinkamiausią temperatūros pasiskirstymą patalpoje ir suteikia žmogui optimalų komfortą;
  • Šildymo sistemos elementai nematomi, paslėpti grindyse, todėl išnaudojama visa patalpų erdvė, tai nesudaro problemų patalpų vidaus projektavimui ir įrengimui;
  • Dėl žemos šildomo paviršiaus temperatūros šildant grindis nekyla dulkių, nėra alergenų ir neegzistuoja oro turbulencija. Todėl sistema labai higieniška;
  • Kadangi šiluma eina nuo grindų, galite galvoti apie bet kurią grindų dangą (pvz. plyteles ne tik vonios kambaryje, bet ir visame name).

Jei planuojate įsirengti grindinį šildymą, ar Jums reikalinga su grindiniu šildymu susijusi konsultacija – susisiekite su mumis, atsakysime į Jums rūpimus klausimus. 

 


Faktai apie mus

Kuo mes galime pasigirti?

36
Darbuotojai Profesionalūs bei kvalifikuoti specialistai
87
Tiekėjai Naudojamos tik kokybiškos ir laiko patikrintos medžiagos
1500
Įgyvendintų projektų Visi inžinerinių sistemų sprendimai vienoje vietoje

Plačiau