Orinis šildymas

Atgal

Orinis šildymas pirmiausiai ėmė populiarėti komercinėse ir gamybinėse patalpose, o pastaraisiais metais greitai populiarėja ir tarp individualių namų statytojų. Tai, kad orinis šildymas tapo vis labiau pageidaujamas, lėmė keletas jo pranašumų:

  • Oru šildomos sistemos įšyla greičiau, kadangi sistemoje nėra tarpinio šilumnešio – vandens;
  • Oras šyla akimirksniu ir tuoj pat pasklinda po patalpą, o naudojant ventiliatorius – dar greičiau;
  • Orinio šildymo sistemos gali būti naudojamos visus metus, ne tik žiemą, nes jos gali būti derinamos su kondicionavimo, ventiliavimo, oro drėgnumo reguliavimo ir filtravimo sistemomis. 

Svarbu, kad orinio šildymo sistema būtų įrengta kvalifikuotų specialistų, nes kitaip sistema gali būti žalinga. Pavyzdžiui, per daug sausinti patalpų orą, kas nėra palanku žmonių sveikatai. 

Jeigu planuojate įsirengti orinio šildymo sistemą, mūsų specialistai įvertins Jūsų patalpas, parengs projektą, atliks komplektavimo ir montavimo darbus. Taip pat patars, kaip sistemą prižiūrėti, suteiks profilaktinės patikros ir remonto paslaugas. 

Jei planuojate įsirengti orinį šildymą, ar Jums reikalinga su šia sistema susijusi konsultacija, susisiekite su mumis, ir mes atsakysime į Jums rūpimus klausimus. 

 

Faktai apie mus

Kuo mes galime pasigirti?

36
Darbuotojai Profesionalūs bei kvalifikuoti specialistai
87
Tiekėjai Naudojamos tik kokybiškos ir laiko patikrintos medžiagos
1500
Įgyvendintų projektų Visi inžinerinių sistemų sprendimai vienoje vietoje

Plačiau