Patalpų vėdinimas

Atgal

90 proc. savo laiko žmogus praleidžia uždarose patalpose. Tarša patalpose gali būti 100 proc. didesnė nei lauke. Vėdinimas – tai procesas, kuomet pašalinamas panaudotas patalpų oras ir tuo pačiu pakeičiamas lauko oru. Tuo pačiu oras specialia šiuolaikiška įranga yra filtruojamas, pašildomas ar atvėsinamas, sudrėkinamas ar nusausinamas.  

Individualiuose namuose, daugiabučiuose, gamybinėse, sandėliavimo ar administracinėse patalpose būtinos kokybiškos vėdinimo sistemos. Patalpų vėdinimas yra reikalingas, todėl, kad švarus ir šviežias oras užtikrina gerą savijautą, darbingumą, kokybišką poilsį ir daugybė kitų svarbių dalykų žmogaus gyvenime. Tinkamai įrengta vėdinimo sistema užtikrina sveiką ir komfortišką mikroklimatą gyvenamojoje ar darbo aplinkoje, įmonėms – tinkamas veiklos ir produkcijos išsaugojimo sąlygas.  

Vėdinimo sistemos gali būti:

  • Natūralus patalpų vėdinimas. Oras į patalpas patenka pro pastate esančius plyšius arba specialiai tam įrengtas angas. Jis veiksmingas, jeigu tinkamai įrengti ir iš kiekvienos patalpos išvesti oro šalinimo kanalai;
  • Mechaninis patalpų vėdinimas, rekuperacija. Tai mechaninė vėdinimo sistema. Tokio šildymo metu iki 95 procentų šalinamo oro šilumos yra grąžinama į vėdinimo įrenginį, ir naudojama tiekiamam lauko orui pašildyti. Svarbiausias rekuperacinės sistemos elementas – vėdinimo įrenginys, kurį sudaro: ventiliatoriai, kurie tiekia ir šalina orą; oro filtrai, kurie išvalo orą; energiją taupantis šilumokaitis, kuris perduoda iš patalpų šalinamo oro šilumą tiekiamam šviežiam orui; papildomas oro pašildymo elementas, kuris padeda pasiekti aukštą komforto lygį; vėdinimo sistemos automatika, kuri taupo energiją ir užtikrina komfortą. 

Vėdinimo sistemoms įrengti naudojame „Komfovent, „Euroclima“, „Systemair“, „Dantherm“ įrangą, kuri kuriama ir gaminama pagal aukščiausios kokybės ir efektyvumo standartus. Visos detalės parenkamos ir sukomplektuojamos itin kruopščiai, taip užtikrinant geriausią vėdinimo įrenginių veikimą. Gaminių patikimumas pagrįstas dėmesiu smulkiausioms detalėms.

Jei nusprendėte, kad norite kvėpuoti švariu oru ir pagerinti savo būsto oro kokybę įsirengdami vėdinimo sistemą – susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums individualų vėdinimo sistemos sprendimą.  

Patikėkite visus vėdinimo sistemos įrengimo darbus mūsų specialistams – Jums teliks mėgautis ilgaamžiu komfortu.

Faktai apie mus

Kuo mes galime pasigirti?

36
Darbuotojai Profesionalūs bei kvalifikuoti specialistai
87
Tiekėjai Naudojamos tik kokybiškos ir laiko patikrintos medžiagos
1500
Įgyvendintų projektų Visi inžinerinių sistemų sprendimai vienoje vietoje

Plačiau