Vėsinimas ir kondicionavimas

Atgal

Kai temperatūra už lango viršija 28 laipsnius šilumos, pradeda kaisti ir mūsų namų oras. Tokia aukšta namų temperatūra sukelia mums diskomfortą, o norint to išvengti būtiną patalpas vėsinti. Tinkamas patalpų vėsinimas neatsiejamas nuo šiuolaikiško gyvenimo standartų. 

Montuojame visų tipų kondicionierius, parengiame vėsinimo sistemos planus, paaiškiname, kaip prižiūrėti kondicionierius, kad jie tarnautų ilgai ir veiktų efektyviai, o prireikus – atliekame profilaktinę priežiūrą ar remontą.

Vėsinimo sistemos yra:

  • Freoninė vėsinimo sistema. Tai biuruose, individualiuose namuose, daugiabučiuose, viešbučiuose  populiariausia vėsinimo sistema. Ji išsiskiria mažu triukšmo lygiu, sistemos veikimas itin efektyvus, lengvai valdomas pagal žmogaus poreikius;
  • Vandeninė vėsinimo sistema. Paprastas ir efektyvus sprendimas didelėse patalpose, kur vėsinimas kondicionieriais reikalautų didelių išlaidų. Sistema ne tik ekonomiška, nes reikalauja mažų išlaidų energijai, bet ir tausojanti aplinką – jos veikimas paremtas vandens ir oro fizikinėmis savybėmis. Vandeninės vėsinimo sistemos ypač tinka gamybinėse patalpose, kur dėl dirbančių žmonių sveikatos reikia ir kondicionavimo, ir stipraus vėdinimo.

Jei nusprendėte įsirengti vėsinimo sistemą, susisiekite su mumis. Parinksime tinkamiausia Jūsų patalpoms vėsinimo sistemos sprendimą ar atsakysime į Jums rūpimus klausimus. 

 

Faktai apie mus

Kuo mes galime pasigirti?

36
Darbuotojai Profesionalūs bei kvalifikuoti specialistai
87
Tiekėjai Naudojamos tik kokybiškos ir laiko patikrintos medžiagos
1500
Įgyvendintų projektų Visi inžinerinių sistemų sprendimai vienoje vietoje

Plačiau